назад до новин
Навчальні візити професорки з університету Бетел в Україні 25.10.21

Кейті Бонавіц, викладачка спеціальної педагогіки, директорка магістерских програм спеціальної освіти, керівниця Центру доступу та інтеграції [Програма BUILD] з університету Бетел (США) прочитала цикл лекцій на тему «Змінюємо на краще життя і навчання ВСІХ дітей».

Зважаючи на санітарно-епідеміологічні вимоги теоретичні та практичні заняття проходили в онлайн трансляції, аудиторно та на відкритому повітрі  з дотриманням заходів безпеки. Розглядалися такі питання: різні підходи до інвалідності, стратегії роботи з учнями з РДУГ, емоційними, поведінковими, навчальними, фізичними потребами, диференціація викладання та навчальних досягнень, співпраця в інклюзивному середовищі, специфічні порушення (розлади спектру аутизму, синдром Дауна, порушення інтелектуального розвитку).

Візит професорки в Україну відбувся зокрема за сприяння наших партнерів зі Сполучених Штатів на запрошення Лабораторії з інклюзивної освіти, що діє в Івано-Франківському фаховому коледжі. Двомісячник  «КРОКИ ІНКЛЮЗИВНИМИ ПРОСТОРАМИ 7: вакциновані і обачні» об’єднав більше трьох сотень слухачів, які  відвідали навчальні події семінарів: студенти дошкільного та початкового відділення Івано-Франківського фахового коледжу, студенти спеціальності логопедія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, працівники ІРЦ, освітні адміністратори, вихователі, вчителі-предметники, спеціальні педагоги, асистенти вчителя, батьки та представники неурядових організацій з Вигоди, Івано-Франківська, Калуша та Хмельницького. Хай розпочата робота буде початком майбутньої співпраці.