назад до новин
Юні тренери з Івано-Франківського коледжу – перша частина ;-) 18.08.20

В результаті діяльності проєкту в Івано-Франківському коледжі у 2019/20 навчальному році на спеціальності “Початкова Освіта” була відкрита нова спеціалізація “Корекційна Освіта” для забезпечення потреби регіону в педагогах, здатних ефективно працювати в умовах інклюзивного середовища з усіма учнями.

Створений командою учасників “USG Exchange Alumni small grants program”  та тренерами проєкту підручник  “Сходинки інклюзії : науково-практичний посібник для педагогів, студентів та батьків” використовується як базовий при вивченні курсу “Теорія і методика інклюзивного навчання” у підготовці студентів цієї спеціалізації. Курс є складовою частиною Навчального курикулуму з інклюзивної освіти, який діє для підготовки педагогів у закладах  Всеукраїнського консорціуму з інклюзивної освіти.

Студенти беруть участь в подіях проєкту, набуваючи впевненості і навичок роботи в інклюзивному середовищі. За результатами відвіданих тренінгів американських та вітчизняних експертів, проведених власних наукових та практичних досліджень, розробки та проведення авторських майстерок вони отримали сертифікати юних тренерів проєкту «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти». Вітаємо, до наступних здобутків і результатів у новому навчальному році!